hamburger icon
close icon
misja

"EL-COMP" jest wiodącą firmą w Polsce specjalizującą się w produkcji wyrobów medycznych i pomocniczych. Przedsiębiorstwo powstało w 1992 roku w Elblągu i od tego czasu sukcesywnie się rozwija. U podstaw działalności legła zauważalna potrzeba wspierania pacjentów w systematycznym dawkowaniu leków. Obecnie szeroki wachlarz produktów stanowi ważny element opieki farmaceutycznej.
Firma dystrybuuje swoje produkty do firm farmaceutycznych i aptek w Polsce i za granicę. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną.

Główną gałęzią rozwoju firmy jest produkcja i sprzedaż wyrobów, które mogą być pomocne dla utrzymania dobrego stanu zdrowia. Produkty zdobyły zaufanie pacjentów i są oferowane w aptekach i sklepach medycznych w całej Europie.

W ramach współpracy z partnerami firma proponuje również produkcję wyrobów zgodną z indywidualnymi potrzebami zleceniodawcy zarówno w zakresie wyboru wzoru i koloru na zakupionym produkcie, jak i nadruków oraz opakowań.

Wyroby produkowane przez „EL-COMP” są objęte certyfikatami Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie, które świadczą o ich wysokiej jakości i bezpieczeństwie stosowania. Firma wdrożyła system zarządzania jakością i posiada Certyfikat PN-EN ISO 9001.

 

 

EL-COMP