hamburger icon
close icon
O Firmie

"EL-COMP" jest wiodącą firmą w Polsce specjalizującą się w produkcji wyrobów medycznych i pomocniczych. Przedsiębiorstwo powstało w 1992 roku w Elblągu i od tego czasu sukcesywnie się rozwija. Firma dystrybuuje swoje produkty do firm farmaceutycznych i aptek w Polsce i za granicę. Specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej.

Główną gałęzią rozwoju firmy jest produkcja i sprzedaż wyrobów, które mogą być pomocne dla utrzymania dobrego stanu zdrowia.

- Pojemniczki na mocz i kał jałowe i niejałowe ulepszone o etykietę, na których pacjent bez problemu może zapisać swoje dane personalne. Idealne do badań laboratoryjnych / na posiew. Na nasze pojemniczki dajemy gwarancję sterylności.

- Kasetki do dawkowania leków (dzienne i tygodniowe) także z alarmem. Mają zastosowanie w łagodzeniu przebiegu chorób związanych z zaburzeniami pamięci prospektywnej. Łagodzą przebieg niedołęstwa starczego o podłożu chorobowym ( choroba Alzheimera, choroba Parkinsona). Przeznaczone są dla pacjentów, którzy samodzielnie przyjmują leki, dzięki wskazaniu pór dnia na odpowiedniej przegródce z przygotowaną porcją leków. Kasetki ułatwiają pacjentom konsekwentne prowadzenie terapii lekowej i zmniejszają ryzyko pominięcia wskazanego leku o określonej porze lub pomylenia go z innym.

- Przecinarki do tabletek (z pojemnikiem na leki) umożliwiają przyjmowanie leków w połówkowej lub częściowej dawce wg wskazań lekarza. W wyznaczonej w przecinarce przegródce można przechowywać leki, dzięki czemu pacjenci z zaburzeniami zapamiętywania planów i zamiarów np. w chorobie Alzheimera mogą samodzielnie przyjmować leki. Chroni przed zastosowaniem niewłaściwej dawki leku.

- Kruszarki do tabletek (z pojemnikiem na leki) umożliwiają przyjmowanie leków w postaci rozkruszonej wg wskazań lekarza. Przeznaczona dla osób mających trudności z przełykaniem. Rozkruszenie tabletek przez kruszarkę umożliwia podanie leku choremu np. z gastrostomią odżywczą przez PEG. W wyznaczonym pojemniku można przechowywać leki, dzięki czemu konsekwentnie prowadzi się terapię lekową i zmniejsza się ryzyko pominięcia wskazanego leku.

- Wyciskarki do past i kremów idealnie nadają się do żelów przeciwbólowych, past do zębów. Znajdują też zastosowanie w branży kosmetycznej jak i spożywczej. Pozwalają zużyć zawartość tuby do końca.

- Czyściki do języka z uchwytem na nić dentystyczną wspomagają utrzymanie dobrego stanu zdrowia jamy ustnej, chronią przed rozwojem chorób, usuwają nalot bakteryjny i odświeżają oddech.

- Torebki izotermiczne mają zastosowanie jako opakowania do transportu leków (m.in. insulin i szczepionek) z apteki do domu. Takie leki należy niezwłocznie przełożyć do lodówki. Torebki można używać wielokrotnie.

- Opaski silikonowe z nadrukiem "Jestem Diabetykiem", nadruk na opasce informuje o chorobie, dzięki czemu można szybko i skutecznie udzielić pomocy.

Nasze produkty zdobyły zaufanie pacjentów i są oferowane w aptekach i sklepach medycznych w całym kraju.

"EL-COMP" w ramach współpracy z partnerami proponuje również zamieszczanie nadruków reklamowych na swoich produktach. Zlecenia realizowane są indywidualnie w oparciu o preferencje i gusta klienta. Zamawiający ma możliwość wyboru wzoru i koloru na zakupionym produkcie.

Wyroby produkowane przez „EL-COMP” są objęte certyfikatami Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie, które świadczą o ich wysokiej jakości i bezpieczeństwie stosowania. Firma wdrożyła system zarządzania jakością i posiada Certyfikat PN-EN ISO 9001.

 

Zapraszamy
Obejrzyj film o nas

 

EL-COMP